دانلود arcgis 10.8

نرم افزار arcgis یکی از مهمترین نرم افزار های سیستم اطلاعات جغرافیای می باشد. در این بخش می توانید نسخه 10.8 arcgis را دانلود کنید

جزئیات آموزش
check
قیمت:

0 تومان

نظر یا سوال شما:
:نظرات ارسال شده

توضیحات محصول

arcgis 10.8

ArcMap 10.8 تا 10.8.2 ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را در نقشه برداری، پردازش جغرافیایی، انتشار و مدیریت داده ها معرفی می کند. ArcGIS Server 10.9.1 را می توان روی همان دستگاهی که ArcGIS Desktop، ArcReader و ArcGIS Engine 10.8.2 نصب است، نصب کرد.

 

Geoprocessing 

عملکرد جدید و بهبود یافته زیر در ابزارهای geoprocessing در ArcMap 10.8 موجود است:

 

جعبه ابزار Cartography 

عملکرد زیر در 10.8 جدید است:

1_ اکنون می توانید در ابزار Create Cartographic Partitions، علاوه بر روش شمارش ویژگی های موجود، داده ها را بر اساس تعداد نقطه (vertex ) پارتیشن بندی کنید.

2_ ابزار Simplify Building یک پارامتر جدید به نام Input barrier layers دارد. از این پارامتر برای شناسایی یک یا چند لایه که حاوی ویژگی هایی هستند که نباید با خطوط ساده شده عبور کنند، استفاده کنید. ویژگی های مانع می توانند نقاط، خطوط یا چند ضلعی باشند.

3_ ابزارهای Smooth Line و Smooth Polygon پارامتری به نام Handling Topographical Errors دارند که قبلاً از رابط کاربری ابزارها پنهان شده بود. این پارامتر مشخص می کند که چگونه خطاهای توپولوژیکی، احتمالاً توسط پردازش معرفی شده اند، مدیریت شوند.

 

Spatial Analyst toolbox
عملکرد زیر در 10.8 جدید است:
1_ در مجموعه ابزار Distance برای ArcMap 10.8، ابزارهای Cost Path و Cost Path As Polyline با یک پارامتر جدید، Force flow convention for backlink rester به روز شده اند. هنگامی که علامت زده می شود، این پارامتر ابزار را مجبور می کند که رستر بک لینک ورودی را به عنوان یک رستر جهت جریان (Flow direction rasters) در نظر بگیرد. رسترهای جهت جریان می توانند دارای اعداد صحیح با مقادیر بین 0 تا 255 باشند.
 
 

GeoRS.ir


خلاصه ای از GeoRS

هدف ما آموزش رایگان مباحث سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. در این زمینه قابلیت هایی را فراهم کرده ایم تا به ساده ترین روش مباحث را یاد بگیرید و در نهایت سطح خود را در آزمون ها بسنجید.

آموزش و آزمون رایگان هدیه بگیر

در شبکه اینستاگرام ما هر روز با پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون و آموزش رایگان هدیه بگیرید.

دوره های رایگان GeoRS

با کلیک بر روی هر بخش آموزش ریگان آن را دریافت کنید. تمامی آموزش ها به صورت انلاین پخش می شوند