انتقال اکسل به جی ای اس

در این فسمت نحوه ی وارد کردن نقاط از اکسل به جی ای اس(arc map) بررسی شد. برای توضیحات بیشتر از گوگل ارث استفاده شد. اما دقت کنید، وارد کردن نقاط از گوگل ارث به gis متفاوت بوده و در این بخش، از این نقاط صرفا جهت تمرین استفادده شد.

جزئیات آموزش
check
قیمت:

0 تومان

نظر یا سوال شما:
:نظرات ارسال شده

توضیحات محصول

بازکردن اکسل در جی ای اس

می توانید جداول Microsoft Office Excel را مستقیماً در ArcGIS باز کنید و مانند سایر منابع داده جدولی با آنها کار کنید. به عنوان مثال، می توانید آنها را به ArcMap اضافه کنید، پیش نمایش آنها را در ArcCatalog مشاهده کنید و از آنها به عنوان ورودی ابزارهای geoprocessing استفاده کنید.

 

کار با داده اکسل

فایل‌های اکسل مانند سایر داده‌ها، از طریق کادر محاوره‌ای Add Data به ArcMap اضافه می‌شوند. هنگامی که یک فایل اکسلرا باز میکنید، باید جدولی را که می‌خواهید باز شوند انتخاب کنید. برای مثال، اگر یک کتاب کار اکسل به نام Sales_Figures.xls دارید که شامل سه کاربرگ فروش، ماه و سال تا تاریخ است، هر کاربرگ یک جدول جداگانه در ArcGIS است. هر گونه ارجاع نام به سلول ها یا محدوده های تعریف شده در اکسل در ArcGIS حفظ می شود.

GeoRS.ir


خلاصه ای از GeoRS

هدف ما آموزش رایگان مباحث سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. در این زمینه قابلیت هایی را فراهم کرده ایم تا به ساده ترین روش مباحث را یاد بگیرید و در نهایت سطح خود را در آزمون ها بسنجید.

آموزش و آزمون رایگان هدیه بگیر

در شبکه اینستاگرام ما هر روز با پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون و آموزش رایگان هدیه بگیرید.

دوره های رایگان GeoRS

با کلیک بر روی هر بخش آموزش ریگان آن را دریافت کنید. تمامی آموزش ها به صورت انلاین پخش می شوند