آموزش الگریتم PPI در ENVI

جهت استفاده از الگریتم های پیشرفته ی انوی همانند الگریتم های زیر پیکسلی و تمام پیکسلی که عملگرد آن ها طیف پایه است، کاربر باید بتواند پیکسل های خالص و بدون اختلاط را برای الگریتم مشخص کند. این الگریتم به راحتی می تواند پیکسل های خالص را در یک صحنه مشخص کند.

جزئیات آموزش
check
قیمت: 18000/ 18000 تومان
تخفیف روزانه: %0

بعد از پرداخت مشاهده آنلاین فعال خواهد شد


با استفاده از سکه های حساب خود می توانید این آموزش را رایگان دریافت کنید

تعداد سکه های مورد نیاز: 36 سکه
تعداد سکه های شما: سکه
برای مشاهده این بخش باید وارد حساب کاربری خود شوید
در صورتی که حساب کاربری ندارید می توانید یک حساب کاربری رایگان بسازید
ورود به حساب کاربری ساخت حساب کاربری
نظر یا سوال شما:
:نظرات ارسال شده

توضیحات محصول

عملکرد الگوریتم PPI

از شاخص خلوص پیکسل (PPI) برای یافتن پیکسل‌های خالص طیفی (افراطی) در تصاویر چند طیفی و فراطیفی استفاده می شود. این پیکسل ها معمولاً با اختلاط اعضای نهایی مطابقت دارند. PPI با طرح مکرر نمودارهای پراکندگی n-D بر روی یک بردار واحد تصادفی محاسبه می شود. ENVI پیکسل‌های خالص را در هر سیستم تصویر(پیکسل‌هایی که در انتهای بردار واحد قرار می‌گیرند) ثبت می‌کند و تعداد کل دفعاتی که هر پیکسل به‌عنوان خالص علامت‌گذاری شده است را یادداشت می‌کند. یک تصویر خلوص پیکسلی ایجاد می‌شود که در آن مقدار هر پیکسل با تعداد دفعاتی که آن پیکسل به عنوان پیکسل خالص ثبت شده است، مطابقت دارد.

 

نحوه اعمال PPI

تابع PPI می تواند یک باند خروجی جدید ایجاد کند یا تکرارهای آن را ادامه دهد و نتایج را به باند خروجی موجود اضافه کند. PPI معمولاً بر روی یک داده MNF اجرا می شود. نتایج PPI معمولاً به عنوان ورودی در n-D Visualizer استفاده می شود.

 

شاخص پیکسل خالص سریع

شما می توانید یک روش PPI مبتنی بر دیسک یا یک روش PPI FAST را انتخاب کنید. روش FAST PPI داده های تصویر را در حافظه قرار می دهد و محاسبات را در حافظه انجام می دهد که بسیار سریعتر از روش PPI مبتنی بر دیسک است

GeoRS.ir


خلاصه ای از GeoRS

هدف ما آموزش رایگان مباحث سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. در این زمینه قابلیت هایی را فراهم کرده ایم تا به ساده ترین روش مباحث را یاد بگیرید و در نهایت سطح خود را در آزمون ها بسنجید.

آموزش و آزمون رایگان هدیه بگیر

در شبکه اینستاگرام ما هر روز با پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون و آموزش رایگان هدیه بگیرید.

دوره های رایگان GeoRS

با کلیک بر روی هر بخش آموزش ریگان آن را دریافت کنید. تمامی آموزش ها به صورت انلاین پخش می شوند

با خیال راحت خرید کن