دوره آموزش جامع نرم افزار google earth

دوره رایگان آموزش جامع نرم افزار گوگل ارث از پایه تا پیشرفته

جزئیات آموزش
check
قیمت:

0 تومان

این دوره رایگان می باشد
نظر یا سوال شما:
:نظرات ارسال شده

توضیحات محصول

آموزش نرم افزار گوگل ارث

Google Earth یک مرورگر جغرفیایی است که تصاویر ماهواره ای و هوایی، توپوگرافی، عمق سنجی اقیانوس ها و سایر داده های جغرافیایی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا زمین را به عنوان یک کره سه بعدی نشان دهند. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار عوم قرار گرفته است و برای نب آن نیاز به هیچ گونه کردو فعال سازی ندارید. در این دوره سعی شده است که قابلیت ها و ابزار های جدیدتر نسخه نرم افزار گوگل ارث را به کار گرفته و نحوه ی کار با آن ها را آموزش دهیم.

 

آموزش های مشابه

دوره آموزش گوگل ارث

 

اهمیت گوگل ارث

در جامعه مدرن و به هم پیوسته ای که اکنون به آن سروکار داریم، بیش از هر زمان دیگری مهم است که دنیای اطراف خود را درکرده و آن را تجزیه و تحلیل کنیم. گوگل ارث و ابزارهای نقشه برداری گوگل فقط مربوط به جغرافیا نیستند. بلکه می توانند داده و نقشه ها را از علوم مختلف دریافت کرده و آن را در مقیاس های مختلف به ما نشان دهد. با استفاده از Google Earth و ابزارهای آن می توانیم در مورد تنوع در زیست بوم ها و شهرها اطلاعات زیادی کسب کنیم، نحوه تغییر شکل رودخانه را در طول زمان اندازه گیری کنیک، یا پروژه ای ایجاد کنید که سبک های معماری را در اعصار مختلف نمایان کند.

 

درباره دوره آموزش گوگل ارث

این دوره مهارت های اساسی با استفاده از گوگل ارث را پوشش می دهد. علاقه مندان و دانشجویان رشته های مختلف یاد خواهند گرفت که چگونه در سراسر جهان حرکت کنند، مقیاس ها را تغییر دهند و داده های خود را آنالیز کنند. این دوره همچنین نشان می‌دهد که می توان داده‌های اولیه در مورد ارتفاع، عمق، مختصات و غیره را به دست آورد.

ین دوره برای علاقه مندانی که به تازگی به Google Earth علاقه مند شده اند یا کسانی که در مورد آن می‌دانند اما هرگز از این نرم افزار به صورت حرفه ای استاده نکرده اند، ایده‌آل است.

GeoRS.ir


خلاصه ای از GeoRS

هدف ما آموزش رایگان مباحث سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. در این زمینه قابلیت هایی را فراهم کرده ایم تا به ساده ترین روش مباحث را یاد بگیرید و در نهایت سطح خود را در آزمون ها بسنجید.

آموزش و آزمون رایگان هدیه بگیر

در شبکه اینستاگرام ما هر روز با پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون و آموزش رایگان هدیه بگیرید.

دوره های رایگان GeoRS

با کلیک بر روی هر بخش آموزش ریگان آن را دریافت کنید. تمامی آموزش ها به صورت انلاین پخش می شوند

با خیال راحت خرید کن