دوره آموزش جامع گوگل ارث انجین تا بی نهایت، 2022

در دوره آموزش جامعه گوگل ارث انجین تا بی نهایت سعی شده است تا این سامانه قدرتمند از صفر و زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به گونه ای تدریس شود تا مناسب تمام رشته ها باشد.

جزئیات آموزش
check
قیمت: 418500/ 450000 تومان
تخفیف: %7

لطفا برای حمایت از ما دوره های رایگان را انلاین مشاهده کنید

بعد از پرداخت لینک دانلود فعال خواهد شد

دانلود آموزش

با استفاده از کیف پول خود می توانید این آموزش را رایگان دریافت کنید

موجودی کیف پول: تومان

برای مشاهده این بخش باید وارد حساب کاربری خود شوید
در صورتی که حساب کاربری ندارید می توانید یک حساب کاربری رایگان بسازید
ورود به حساب کاربری ساخت حساب کاربری
نظر یا سوال شما:

:نظرات ارسال شده
توضیحات محصول

دوره آموزش گوگل ارث انجین، جامع و کامل

بعد از دوره آموزش رایگان گوگل ارث انجین، اکنون وقت آن رسیده است تا با یک دوره آموزش گوکل ارث انجین تمامی مباحث مورد نیاز بررسی شود. این دوره به گونه شروع شده است تا کاربر هیچ نیازی به پیش نیاز های دیگر نداشته باشد. البته منظور از پیش نیاز، دانش برنامه نویسی می باشد. بنابراین کاربران این دوره باید در مورد سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی اطلاعات مناسبی داشته باشند. به این منظور می توانید به دوره آموزش رایگان سنجش از دور و دوره آموزش رایگان gis مراجعه کنید.

 

سرفصل های دوره گوگل ارث انجین

فصل اول: جاوا اسکریپت

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت از نظر گوگل مناسب ترین زبان برای این سامانه بوده است. دلایل این انتخاب نیز کاملا واضح می باشد: 

  • ساده و قابل درک
  • قدرت روز افزون 
  • قابلیت استفاده در سمت سرور و سمت کاربر

با پیشرفت و افزایش محبوبیت روز افزون زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت در سال های گذشته می توان دلیل این انتخاب توسط گوگل را به خوبی مشاهده کرد. مباحث موجود در این فصل به شکل زیر است:

1_ زبان جاوا اسکریپ و انواع داده آن: در ابتدا سعی شده است تا بررسی ساده ای بر زبان جاوا اسکریپت داشته باشیم. سپس به سراغ انواع داده آن می رویم. داده ها در هر زبان برنامه نویسی یکی از مهمترین مباحث می باشد که با فراگیری آن می توان آن زبان را بهتر آموخت.

2_ مباحث ابتدایی: تعریف متغیر ها نمایش خروجی و نوشتن ساده ترین کد ها مانند جمع اعداد و متن ها، جزو مباحث ابتدایی این زبان می باشد که در این فصل بررسی شده است.

3: مباحث متوسطه: تعریف شرایط، حلقه ها و توابع از جمله مباحثی هستند که تقریبا در تمام برنامه ها حداقل یکبار از آن ها استفاده می شود. این مباحث در هر زبان و برنامه ای بسیار کاربردی هستند که می توانند موجوب شوند تا کاربر به سادگی و به دور از هر گونه تکرار در برنامه نویسی، برنامه ای روان و سریع بنویسد.

نکته قایل توجه در استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپ این است که این زبان عموما برای طراحی صفحات وب و توسعه سایت استفاده می شود. بنابراین بسیاری از توانایی ها و دستورات این زبان قابل استفاده در گوگل ارث انجین نیست. به همین دلیل در این دوره بررسی نشده اند.

آموزش جاوا اسکریپت برای گوگل ارث انجین

 

فصل دوم: پله صفر

همانطور که در دوره رایگان گوگل ارث انجین بررسی شده است، می توان گفت گوگل ارث انجین دارای دستورات از قبل نوشته شده بسیار ساده ای است که می تواند داده ها و اطلاعات مورد نیاز کاربر را فراخوانی کرده و آن را به کاربر نمایش دهد. در این فصل سعی شده است تا در مورد مباحث بسیار ابتدایی و همچنین رشته کد های ساده صحبت شود. این روند موجب می شود تا کاربری که به تازگی گوگل ارث انجین را شروع کرده است، بتواند با نحوه نگارش کد ها و نحوه نگارش دستورات جاوا اسکریپت آشنا شود.

1_ گوگل ارث انجین چیست : در این قسمت به بررسی کلیاتی ساده از گوگل ارث انجین و نحوه کارکرد و منطق آن می پردازیم

2_ داده ها: فراخوانی داده ها یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین کارهایی است که در هر پروژه ای باید انجام شود. در این قسمت در مورد این موضوع صحبت شده است.

3_ منطقه مورد مطالعه و فیلتر گذاری: اصولا هر داده فراخوانی شده باید بر اساس نیاز کاربر ویرایش شود. به طور مثال بر اساس یک بازه زمانی خاص، در منطقه مورد مطالعه مورد نظر و همچنین بر اساس پوشش ابر مناسب.

4_ نمایش اطلاعات و دریافت خروجی: قطعا بدون نمایش خروجی کدهای نوشته شده، هیچ کاربری قادر به درک اهداف و پردازش های انجام شده نخواهد بود. یکی از مباحث مورد بحث در این فصل نمایش خروجی ها و همچنین دریافت خروجی می باشد.

آموزش جامع گوگل ارث انجین

 

فصل سوم:  مباحت متوسطه

بعد از یادگیری فصل اول و آشنایی ابتدایی با این سامانه می توان سراغ پردازش های ساده رفت. پردازش هایی که می تواند از تصاویر یا داده های خام خروجی های قابل درک ایجاد کند. در این فصل سعی شده است تا نحوه وارد کردن یک تصویر خام به پردازش مورد نظر و همچنین استفاده درست از متغیر ها جهت فراخوانی داده خام در یک تابع بررسی شده است.

 

فصل چهارم: شاخص ها

حال بعد از یادگیری کامل مباحث مورد نیاز در سامانه گوگل ارث انجین و نحوه استفاده از این سامانه قدرتمند می توان به سراغ الگوریتم ها و پردازش های سنجش از دور رفت. در سه فصل قبلی هدف ما بیشتر یادگیری برنامه نویسی و اصول کلی سامانه بود. اما در این فصل به سراغ یکی از الگوریتم های کاربردی سنجش از درو می رویم. شما در این فصل منطق و اصول شاخص ها نحوه نگارش شاخص های مختلف و همچنین نحوه نوشتن یک شاخص جدید بر اساس نیاز خود را یاد خواهید گرفت.

 

اهداف دوره

1_ آموزش تخصصی گوگل ارث انجین از صفر

2_ آموزش اصولی برنامه نویسی در گوگل ارث انجین

3_ ارائه تعاریفی از داده ها و دستورات دوره

4_ تدریس جامع دوره با این هدف که داشنشجویان بتوانند مشکلات آینده خود را جستجو کرده و آن را حل کنند.

5_ یادگیری بدون حفظ کد ها

 

افراد هدف

1_ دانشجویان محیط زیست

2_دانشجویان زمین شناسی و معدن

3_ دانشجوان رشته های سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی

4_ دانشجویان عمران

5_ سایر علاقه مندان

آموزش های پیشنهادی
دوره آموزش جامع گوگل ارث انجین تا بی نهایت، 2022

تعداد جلسات: 71

در دوره آموزش جامعه گوگل ارث انجین تا بی نهایت سعی شده است تا این سامانه قدرتمند از صفر و زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به گونه ای تدریس شود تا مناسب تمام رشته ها باشد.

check

ارائه ی آپدیت

check

دریافت پشتیبانی

check

پشتیبانی در گفتگوی انلاین

check

رایگان

access_time

1401-4-14

play_circle_outline

71

assessment

مقدماتی

GeoRS.ir


خلاصه ای از GeoRS

هدف ما آموزش رایگان مباحث سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. در این زمینه قابلیت هایی را فراهم کرده ایم تا به ساده ترین روش مباحث را یاد بگیرید و در نهایت سطح خود را در آزمون ها بسنجید.

آموزش و آزمون رایگان هدیه بگیر

در شبکه اینستاگرام ما هر روز با پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون و آموزش رایگان هدیه بگیرید.

دوره های رایگان GeoRS

با کلیک بر روی هر بخش آموزش ریگان آن را دریافت کنید. تمامی آموزش ها به صورت انلاین پخش می شوند